Audiostacja

SZUKAJ

Zestawy monitorów ADAMMonitory F7 z subwooferami Sub7
Monitory bliskiego pola Adam F7 to prawdziwe dzieło artystyczne wyposażone w X-ART, czyli z innowacyjną technologią przetwornika wstęgowego ART [Accelerating Ribbon Technology]. Dzięki temu tweetery przetwarzają wysokie częstotliwości detalicznie, przestrzennie i bardzo precyzyjnie. Wysoko wydajne woofery zostały tak dobrane, aby zgrać ich pasmo z wydajnością przetworników wysokotonowych.

Teraz zestaw 2 monitorów F7 wraz z subwooferem Sub7 kosztuje 3650 zł
Standardowa cena zestawu: 4680 zł


Monitory A5X z subwooferami Sub7
Monitory A5X świetnie sprawdzają  się jako monitory do stanowisk komputerowych czy instalacji typu desktop. Mają tweeter X-ART, 5,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy, a także rozwiązanie o nazwie Stereolink (para dodatkowych złączy RCA, za pomocą których można przekierować sygnał w taki sposób, aby regulatorem poziomu głośności w jednym monitorze sterować poziomem sygnału stereo dla całego systemu).
Mon

Teraz zestaw 2 monitorów A5X wraz z subwooferem Sub7 kosztuje 4380 zł
Standardowa cena zestawu: 5480 zł

Jeśli potrzebujesz głębszego i mocniejszego przetwarzania basu, uzupełnij monitory o subwoofer Adam Sub7, który daje autentyczny przekaz muzyczny. A to dzięki właściwym proporcjom między mocą i precyzją przetwarzania, co w efekcie zapewnia znakomitą dynamikę i szczegółowość brzmienia.

Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto.
Uwaga! Powyższe oferty ważne do wyczerpania puli promocyjnej.

Zapraszamy!

×
Bądź na bieżąco z Audiostacją!
Zostaw swój e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.