Audiostacja

SZUKAJ

M-Audio 2X2 Vocal Studio Pro

Dzięki M-Track C-Series: 2X2, 2X2 Vocal Studio Pro i 2X2M możesz nagrywać i produkować w nieskazitelnie czystej, studyjnej jakości 24 bity/192 kHz przy pomocy intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu audio. Wyróżniają się elegancką, profesjonalną metalową obudową, pakietem światowej klasy oprogramowania, całkowicie nowymi, transparentnymi, niskoszumowymi przedwzmacniaczami Crystal i przetwornikami A/D, zapewniającymi nieskazitelny dźwięk i najwyższą jakość sygnału audio w swojej klasie. M-Track 2X2, 2X2 Vocal Studio Pro i 2X2M dostarczają narzędzia do uchwycenia wstępnego pomysłu i łatwego przekształcenia go w skończone arcydzieło – przenieś swoją muzykę na wyższy poziom i zacznij nagrywać już teraz!

Uproszczone nagrywanie studyjnej jakości dzięki M-Track 2x2 Vocal Studio Pro!

Wejdź do świata studyjnego nagrywania dzięki M-Track 2X2 Vocal Studio Pro – najlepszemu rozwiązaniu typu „wszystko w jednym” do nagrywania na komputerze. Dzięki połączeniu uznanego interfejsu M-Track 2X2, słuchawek HDH40, mikrofonu pojemnościowego Nova Black, kabla XLR i pakietu programowania C-Series Software Suite nagrywanie ścieżek wokalu, instrumentów elektrycznych i akustycznych oraz dodawanie głosu lektora do projektów multimedialnych nigdy nie było tak proste. Połączenie wysokowydajnego sprzętu z łatwym w obsłudze oprogramowaniem skutkuje nagrywaniem w profesjonalnej jakości – w każdym możliwym przypadku.

Mikrofon pojemnościowy NOVA Black
Sercem mikrofonu Nova Black jest 18-milimetrowa kapsuła pojemnościowa z czystego aluminium o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości. Zapewnia ona szerokie pasmo przenoszenia (20 - 20 kHz), wysoką czułość (-38 dB, 0dB = 1V/Pa przy 1 kHz) i dokładne przenoszenie transjentów, co sprawia, że mikrofon może z łatwością uchwycić subtelne niuanse przy minimalnych zakłóceniach niechcianego szumu otoczenia.

Słuchawki HDH40
Profesjonalne produkcje wymagają bezkompromisowej dokładności przy monitorowaniu. Słuchawki M-Audio HDH40 to połączenie wysokiej jakości elementów przetworników i trwałej, mocnej konstrukcji, które zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku i wyjątkową izolację akustyczną, niezbędną przy profesjonalnym nagrywaniu i monitorowaniu. Długie sesje to żaden problem! Pluszowa wyściółka ogranicza zmęczenie przy długim użytkowaniu, a konstrukcja wokółuszna zapewnia dobre zabezpieczenie słuchawek HDH40 podczas ich noszenia. Dzięki HDH40 możesz skoncentrować się na tym, co ważne – na produkcji!

Cechy dodatkowe do uwzględnienia w tabeli porównawczej (zaznaczenie tylko dla 2X2VSP).

- Słuchawki HDH40
- Mikrofon NOVA Black
- Osłona przeciwwietrzna mikrofonu
- Uchwyt antywstrząsowy mikrofonu
- Pokrowiec na mikrofon
- Kabel XLR

×
Bądź na bieżąco z Audiostacją!
Zostaw swój e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.