Audiostacja

SZUKAJ

Promocja interfejsów PreSonusIdealna okazja zakupu interfejsów w cenie niższej nawet o 25%!
   
AudioBox iTwo Studio: Kompletny zestaw narzędzi do produkcji piosenek w trybie wielośladowym, nagrywania utworów demo i pomysłów muzycznych, koncertów, podcastów, nagrań w terenie i do sound designu, oraz do wielu innych zadań.
W zestawie m.in.: przenośny, 2-kanałowy, zasilany przez USB interfejs audio/MIDI AudioBox™ iTwo dla komputerów z systemami Mac, Windows oraz iPada; oprogramowanie wielośladowe Studio One® Artist (Mac i Windows); wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy M7 o ciepłym brzmieniu; wysokiej klasy słuchawki HD7.

Cena promocyjna: 787 zł
Cena regularna: 1050 zł

AudioBox 44 VSL: Interfejs audio/MIDI USB 2.0 z oprogramowaniem PreSonus Virtual StudioLive™ (VSL), z programowym mikserem 8x4. Korzystając z AudioBoxa 44VSL i innego komputera z uruchomionym VSL, możesz miksować sesje studyjne lub występy na żywo np. śpiewającego duetu gitarowego czy niewielkiego zespołu.

Cena promocyjna: 980 zł
Cena regularna: 1150 zł

Studio 192 Mobile: Interfejs audio USB 3.0 idealny do nagrywania w studiu lub w podróży. Ma  zestaw potrzebnych złączy i profesjonalne funkcje przydatne podczas odsłuchu i miksowania. Nagrywa i przetwarza dźwięk z najwyższą rozdzielczością, nawet do 192 kHz. Dostępne na każdym wejściu i wyjściu wysokiej klasy konwertery Burr-Brown zapewniają dynamikę w zakresie do 118 dB, i umożliwiają stabilną, naturalną rejestrację złożonego harmonicznie materiału, nie wprowadzając zniekształceń.

Cena promocyjna: 2250 zł
Cena regularna: 2999 zł


Studio 192: Interfejs audio USB 3.0 zapewniający brzmienie doskonałej jakości. Ma uniwersalny zestaw złączy oraz profesjonalne funkcje kontroli miksów i odsłuchu, o wymiarach pojedynczego racka. Zaprojektowany jako centralne urządzenie dla projektowych i profesjonalnych studiów nagrań.

Cena promocyjna: 3150 zł
Cena regularna: 4190 zł

--------------------------------
Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto.
Sprzęt marki Presonus znajdziesz w każdym dobrym sklepie muzycznym w kraju.

Zapraszamy!

×
Bądź na bieżąco z Audiostacją!
Zostaw swój e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.